Choď na obsah Choď na menu
 


Alexander Rybak v hudobnej show Så ska det låta, časť1.

3. 5. 2010

Vitajte na SVT,v relácii "Så ska det låta".Putte nám priniesol jednu z populárnejších šlágerových hviezdSchirley Clamp a komika tisícich tvárí Roberta Gustafssona. Kým Stefan súťaží s duom z Nórska, so speváčkou a hudobníčkou Maria Haukaas Storeng a víťazom Erovision song contest 2009 Alexanderom Rybakom. A uprostred tejto severskej bitky je ako zvyčajne náš drahý hostiteľ Peter Settman.

Moderátor:Ano,wow,ďakujem, začiatok tohto zápasu máme pred nami.Neviem,či zdielate môj názor,ale táto "bitka" sa vznáša v ovzduší od roku 1905, keď sa únia rozdelila a možno je teraz čas, keď sa zas môžeme stretnúť a stať sa jedným národom a mohli by sme zdielať všetky peniaze z ropy,no to by bolo úžasné,myslím si.Dobre, hudba má tendenciu stavať mosty,naozaj vás chcem privítať na "Så ska det låta".Alexander ty tu máš so sebou husle,to ma teší.

Alexander: Áno.

Moderátor: Ale nemáš ich tu ako talizman?

Alexander: Nie, ja na nich budem hrat´.

Moderátor: Dobre, skvelé,mali sme tu už hosťa, ktorý si priniesol vlastné piáno a nič na ňom nehral, preto sa pýtam. Maria, vy ste sa už päťkrát zúčastnili "Så ska det låta" alebo "Beat for Beat"?

Maria: "Beat for beat" alebo "Tone for tone".

Moderátor: Tone for tone. A to hovorite, že presne viete ako to funguje. Ste vítaní a môžem sa opýtať našich veteránov, Roberta Gustafssona and Schirley Clampovej mali by sme byť priatelský k našej návšteve?

Hostia: Nie,nie,nemáme takéto plány.

Moderátor: Vítam všetkých pri televíznych obrazovkách aj v štúdiu. Na začiatok príde intro. Začneme introm a keď budete vedieť o akú pesničku ide, môžete sa postaviť a spievať .Ste pripravení? Prichádza prvé intro.

(po pesničke) Moderátor:Dobre veľmi dobre.Samozrejme,to bola pesnička "Browneyed girl" s Morison originálnej verzii a to bol prvý bod dnešného večera. Dobre,ste pripravení?Prichádza intro číslo dva.

(po pesničke) Schirley: Ja som dnes čítala rádio.(spievala text nesprávne)

Moderátor:. To je zábava.Čítal som v rádiu, Luxor (rádio stanica).Dobre,Schirley. Schirley: OK, pochopila som.

Moderátor: Máš bod,veľmi dobre.To bola pesnička "Regn hos mig" od Orup. A teraz si ideme vypočuť tretie,posledné intro.

Schirley:Nespomínam si,môžete pokračovat´.

Moderátor: Veľmi dobre.Veľmi dobre. Aj za toto máte body "Norwegian wood" od Beathles. Prvé kolo máme za sebou. Skóre je 1 bod Putteho tím a 2 body Stefanov tím. (zvučka)

Moderátor: Začína sa mi tá zvučka páčiť. Tento potlesk patrí Johanovi Lanquistovi a jeho orchestru. Teraz začneme prvé herné kolo. Máme šesť slov a z toho sú dve slová červené.Začína Stefanov tím.

Maria: Tri.

Moderátor: Pozrieme sa na tri. Vieme, že keď je to červené slovo, pokračuje ďalší tím. Schirley: Dva.

Moderátor: Pozrieme sa na dvojku. Vill (want).

Schirley: Budeme spievat´ na svete „Vill“

Moderátor: Prosím spievajte na svete „Vill“

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.